Our Gallery

Our Contacts

27 Division St, New York, NY 10002, USA

iRecco@mail.com energy.IRecco@mail.com

+1 (800) 123 456 789
+1 (800) 321 456 746
Hakkımızda

Hakkımızda

ELTA, güç elektroniği ve otomasyon ürünleri satışını yapmak üzere iki ortaklı bir firma olarak 1987 yılında kurulmuştur. Zaman içerisinde Asca markası adı altında DC motor sürücüleri, redresörler AC/DC güç kaynakları üretimine de başlamış, ancak 2000’li yılların başında ortakların ayrılması ile üretimini sonlandırmıştır.

2004 yılı başında ise alanında lider bir üretici olan İnform Elektronik ile ana bayilik anlaşması yapmış ve İnform Elektroniğin üretimini ve ithalatını yaptığı Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), Kuru ve Jel Tip Aküler, Redresörler, Voltaj Regülatörleri, Frekans Konverterleri ve Hastane İzole Güç Sistemlerinin yetkili satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Gelişmekte olan Güneş Enerji Teknolojisinin uzun yıllardan bu yana satış, projelendirme ve kurulum faaliyetlerini yürütmekte olan Elta, alanında lider 1. sınıf yerli üreticilerin üretmiş olduğu Güneş panelleri, İnverterler ve güneş enerjisi ile ilgili yüzlerce ürünün satışının yanı sıra konut, ticarethane, fabrika çatılarına ve arazilere anahtar teslim santral kurulumu yapmaktadır.

Günümüzde İnform ana bayiliği ve Güneş Enerjisi Sistemleri satış ve anahtar teslim kurulumu faaliyetlerini sürdüren Elta, 2023 yılında Legrand EAŞİ bayilik anlaşması yaparak son zamanlarda gelişmekte ve yayılmakta olan Elektrikli Araçların AC ve DC şarj istasyonlarının satış ve kurulum faaliyetini de yürütmeye başlamıştır.

estia_hybrid
UPS

Kesintisiz Güç kaynakları

GES

Güneş Enerjİ Sİstemlerİ

EA şarj

Elektrİklİ Araç şatj İstasyonları

AKÜ

BATARYALAR

PDSP PREMIUM (3)
Neden bizi seçmelisiniz

Neden biz

Deneyim ve Yenilik Bir Arada1987’den beri ELTA olarak enerji sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Tecrübemizle inovasyonu birleştirerek, güneş enerjisi, AKÜ, elektrikli araç şarj ve UPS alanlarında benzersiz  çözümler sunuyoruz.

Teknolojiye Odaklı Çözümler ;
En son teknolojileri yakından takip ediyor, ürünlerimizi modern tasarımlarla donatıyoruz.  Her ürünümüz, kalite ve dayanıklılık standartlarımızı yansıtarak uzun vadeli yatırımlarınıza değer katıyor.

Müşteri Memnuniyeti ;
Müşterilerimizin memnuniyeti, önceliğimizdir.  Uzman teknik ekibimiz, kurulumdan bakıma  kadar her adımda size destek sağlamak için  hazır. Kesintisiz teknik servis hizmetimizle işlerinizin sorunsuz devamını garanti altına alıyoruz.

Sürdürülebilir Gelecek ;
Biz ELTA olarak sadece ürünler değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir geleceğe taşıdığınız değerler sunuyoruz.Enerji dönüşümünün öncüsü olarak, çevre  dostu çözümlerle geleceğe katkı sağlıyoruz.

Bizimle Geleceği Şekillendirin ;
Enerji alanındaki liderliğimizle siz de geleceği  şekillendirenler arasında yer alabilirsiniz. ELTA  olarak, enerji ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işinizin ve yaşamınızın daha verimli  olmasına yardımcı oluyoruz.

ELTA ile enerjiyi keşfedin.
how we work

Çalışma Sürecimiz

Steps

Tedarik zinciri, değer zinciri, proje planlaması, üretim, hizmetler ve yedek parçalar, teknoloji, AR-GE vb. tüm fonksiyonları birleştirerek, bir bütün çözüm paketi sunarız.

01
adım

Proje Planlaması

ELTA'nın proje birimi, UPS, EA Şarj Cihazı, Güneş Enerjisi ve batarya sistemleri alanında öncü çözümler sunarak sektördeki yenilikçi projelere odaklanmaktadır.

02
adım

Araştırma ve Analiz

ELTA'nın analiz birimi, UPS, EA Şarj Cihazı, Güneş Enerjisi sistemleri ve batarya sistemleri alanında inovatif çözümler için sürekli olarak araştırma yapmaktadır.

03
adım

Gerçekleştir

ELTA'nın ailesi, UPS, EA Şarj Cihazı, Güneş Enerjisi ve batarya sistemleri projelerinde uzmanlaşmış, çözümleri etkin bir şekilde hayata geçirir.

Have Questions? We are Here to Help You!

IRecco is among the world’s leading renewable energy solutions provider.

quality stuff

Meet Our Proffesionals

Team
Open chat
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size yardım edebilir miyiz?